Натуральні соєві свічки Vibe колекція від Wortex Candle





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Увага! Виберіть потрібну кількість свічок та додайте в корзину.
В корзині в примітках вкажіть аромати які вас цікавлять.
Ці свічечки стануть чудовим подарунком для поціновувачів всесвіту «Гаррі Поттер» Аромати цих свічок потрапляють у саме серденько.
- Вечір кіношки - ви приходите додому після продуктивного робочого дня, переодягаєтесь в домашній одяг, берете карамельний попкорн та вмикаєте цікавий фільм або серіал. Ідеальне поєднання для вдалого вечора.
- Перше побачення - кожен з нас пам‘ятає це відчуття першого побачення! Легке хвилювання у тональності з передчуттям цікаво проведеного часу. Тут ідеально поєднався аромат стиглої вишні, малини, полуниці та сливи з оксамитовою ваніллю
- Квіти від коханого - це те приємне відчуття уваги до себе, поваги та бажання зробити приємне. Аромат зеленого листя, бузка, конвалії та жимолості.
- Бабусин садок - ох, цей чудовий та безтурботній час, коли приїжджаєш до бабусі в село, йдеш у садок у пошуках урожаю улюблених ягід та фруктів. Чорна смородина, яблуко, вишня у тональності з червоним вином, гвоздикою та ваніллю
Більше цікавої інформації про наші вироби можна знайти в нашому інстаграмі: https://www.instagram.com/wortex.candle/
Об‘єм свічечки: 250 мл
Склад свічки: 100% натуральний соєвий віск, запашки із сертифікатом якості IFRA
Час горіння: ~50 годин
Ціна: 500 грн/свічку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wortex |
| Країна виробник | Україна |
| Ароматизована | Так |
| Вид свічки | Свічка в посудині |
| Час горіння | 50 годин |
| Глибина свічки | 90 мм |
| Діаметр свічки | 80 мм |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | Соєвий віск |
| Наявність підставки | 0 шт. |
| Колір | Бежевий |
| Ширина свічки | 80 мм |
- Ціна: 600 ₴


