Дерев'яний пазл на фотографії у формі Лабіринт 40х50 см 426 деталей | Дерев'яний пазл з фото Лібіринт





Ваші дії: Оформляєте замовлення ---> Отримуєте безлпатний макет ---> Затверджуєте його та оплачуєте ---> Отримуєте пазл на пошті протягом 1-5 днів.
Увага! Індивідуальні замовлення виконуються лише після повної передоплати на розрахунковий рахунок ФОП.
Ласкаво просимо до захоплюючого світу дерев'яних пазлів по фото! У нас ви знайдете можливість перетворити ваші найцінніші моменти та спогади на неповторні витвори мистецтва. Наші дерев'яні пазли по фото - це не просто іграшки, це справжні шедеври, які уособлюють вашу індивідуальність та унікальність.
Збираючи пазли по фото, ви поринаєте у дивовижний світ фарб, деталей та емоцій. Наша команда професіоналів ретельно опрацьовує кожну фотографію, щоб створити дерев'яний пазл найвищої якості. Ми використовуємо передові технології та екологічно чисті матеріали, щоб забезпечити довговічність та яскравість зображення.
У набір входить:
1. Фірмова картонна коробка. (Дерев'яна коробочка (за бажанням))
2. Дерев'яний пазл
3. Бавовняний мішечок для зберігання пазла
4. Листівка-інструкція
5. Клейка плівка (за бажанням). За допомогою клейкої плівки можна скріпити складений пазл та повісити його на стінку як картину
Середній час збирання:
1. 20х30 см (126 деталей) — 1-3 години
2. 30х40 см (256 деталей) — 5-8 годин
3. 40х50 см (426 деталей) — 9-15 годин
Шукаєте хороший подарунок рідним чи друзям? Дерев'яний пазл – це чудовий варіант подарунка на будь-яке свято. Пазли стануть ідеальним подарунком навіть для людей, у кого все є!
Пазли виготовляються індивідуально від 1 до 3 робочих днів.
Зверніть увагу, що кольори можуть трохи відрізнятися від показаних на макеті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wortex Woods |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 12 років |
| Кількість складових елементів | 426 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тематика | Мистецтво |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Товщина | 0.4 см |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 1 020 ₴


