Дерев'яний фігурний пазл Лев від WortexPuzzle 20x26 см 68 шт





Ми впевнені, що багато хто з вас, так само як і ми, любите часто збиратися із сім'єю та друзями. Тепла атмосфера, важливі розмови і смачна їжа — саме так найчастіше проходять такі зустрічі, чи не так? Пропонуємо вам проводити цей час ще веселіше та цікавіше.
Дерев'яні пазли — дуже цікава й захоплююча головоломка для всієї родини і компанії друзів! Пазли можуть викладати як діти, так і дорослі. Трохи терпіння і наполегливості й перед вами з'явитися яскрава картинка!
Дивовижно, як з розсипу дерев'яних пазлинок можна викласти цілу картину! Крім того, що пазли — це непогана головоломка, це ще й гарний елемент декору. Після того як зберете картину, ви можете склеїти всі елементи між собою і прикрасити красивою дерев'яною картиною вашу кімнату.
До набору дерев'яних пазлів входить:
1. Пазл
2. Бавовняний мішечок для зберігання пазла
3. Брендована картонна фірмова коробочка.
Доступні до замовлення розміри:
1. 20х26 см (68 деталей) Большие детальки.
2. 30х39 см (196 детали)
3. 39х50 см (350 деталей)
4. 46х60 см (538 деталей)
Шукаєте гарний подарунок рідним чи друзям? Дерев'яний пазл — це прекрасний варіант подарунку на будь-яке свято. Пазли стануть ідеальним подарунком навіть для тих людей, у кого все є!
Пазли виготовляються індивідуально терміном від 1 до 3-х робочих днів.
Зверніть увагу, що кольори можуть незначно відрізнятися від показаних на зображенні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wortex Woods |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість складових елементів | 68 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тематика | Тварини |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Формат | A4 |
| Колір | Жовтий |
| Розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Товщина | 0.4 см |
| Ширина | 26 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 560 ₴




