Дерев'яний фігурний пазл Ведмідь від WortexPuzzle 25x30 см 80 шт





Ми впевнені, що багато хто з вас, так само як і ми, любите часто збиратися із сім'єю та друзями. Тепла атмосфера, важливі розмови і смачна їжа — саме так найчастіше проходять такі зустрічі, чи не так? Пропонуємо вам проводити цей час ще веселіше та цікавіше.
Дерев'яні пазли — дуже цікава й захоплююча головоломка для всієї родини і компанії друзів! Пазли можуть викладати як діти, так і дорослі. Трохи терпіння і наполегливості й перед вами з'явитися яскрава картинка!
Дивовижно, як з розсипу дерев'яних пазлинок можна викласти цілу картину! Крім того, що пазли — це непогана головоломка, це ще й гарний елемент декору. Після того як зберете картину, ви можете склеїти всі елементи між собою і прикрасити красивою дерев'яною картиною вашу кімнату.
До набору дерев'яних пазлів входить:
1. Пазл
2. Бавовняний мішечок для зберігання пазла
3. Брендована картонна фірмова коробочка.
Доступні до замовлення розміри:
1. 25х30 см (80 деталей) Великі деталі.
2. 33х40 см (224 деталі)
3. 40х48 см (406 деталей)
4. 50х60 см (612 деталей)
Шукаєте гарний подарунок рідним чи друзям? Дерев'яний пазл — це прекрасний варіант подарунку на будь-яке свято. Пазли стануть ідеальним подарунком навіть для тих людей, у кого все є!
Пазли виготовляються індивідуально терміном від 1 до 3-х робочих днів.
Зверніть увагу, що кольори можуть незначно відрізнятися від показаних на зображенні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wortex Woods |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість складових елементів | 80 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тематика | Тварини |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Формат | A4 |
| Розміри | |
| Довжина | 25 см |
| Товщина | 0.4 см |
| Ширина | 30 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Веселка |
- Ціна: 560 ₴




