Дерев'яний пазл із світлини у формі Лабіринт 20х30 см 126 деталей ⁇ Дерев'яний пазл по фото Лабіринт





Ваші дії: Оформляєте замовлення -- -> дістаєте безлопатний макет -- -> Казаєте його та оплачуєте -- -> отримуйте пазл на полиці впродовж 1-5 днів.
Внимание! Індивідуальні замовлення виконуються тільки після повної передоплати на розрахунковий рахунок ФОП.
Ласкаво просимо в захопливий світ дерев'яних пазлів по фото! У нас ви знайдете можливість перетворити ваші найцінніші моменти та спогади на неповторні твори мистецтва. Наші дерев'яні пазли по фото — це не просто іграшки, це справжні шедеври, які уособлюють вашу індивідуальність і унікальність.
Збираючи пазли по фото, ви занурюєтеся в дивовижний світ барв, деталей і емоцій. Наша команда професіоналів ретельно обробляє кожну світлину, щоб створити дерев'яний пазл найвищої якості. Ми використовуємо передові технології й екологічно чисті матеріали, щоб забезпечити довговічність і яскравість зображення.
До набору входить:
1. Фірмова картонна коробка. (Деревакова коробочка (за бажанням))
2. Дерев'яний пазл
3. Бавовняний мішечок для зберігання пазла
4. Відкрите-інструкція
5. Клейка плівка (за бажанням). За допомогою клейкої плівки можна скріпити складений пазл і повісити його на стінку як картину
Середній час збирання:
1. 20х30 см (126 деталей) — 1-3 години
2. 30х40 см (256 деталей) — 5-8 годин
3. 40х50 см (426 деталей) — 9-15 годин
Шукаєте гарний подарунок рідним або друзям? Дерев'яний пазл — це чудовий варіант подарунка на будь-яке свято. Пазли стануть ідеальним подарунком навіть для тих людей, у кого все є!
Пазли виготовляються індивідуально терміном від 1 до 3 робочих днів.
Зверніть увагу, що кольори можуть трохи відрізнятися від показаних на макеті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wortex Woods |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 12 років |
| Кількість складових елементів | 96 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тематика | Мистецтво |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 20 см |
| Товщина | 0.4 см |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 620 ₴


