Дерев'яні Фотомагніти набір 4 штуки (Фотомагніти на холодильник, Магніти по фото)





Як замовити фотомагніти на холодильник в інтернет-магазині
Ви залишаєте замовлення на сайті вказавши телефон з Telegram
З вами зв'язується менеджер через Telegram для підготовки макета фото
Ми виготовляємо фотомагніти протягом 1-3 робочих днів та відправляємо ваше замовлення Новою Поштою в найближче до вас відділення
Отримуєте набір фотомагнітів для вас або на подарунок вашим рідним та друзям
Скільки коштують фотомагніти на холодильник
Вартість набору фотомагнітів дерев'яних / стандартних обраного розміру в подарунковій упаковці
В набір входить:
- Допомога у підборі макету
- Магніти
- Подарункова упаковка
- Транспортна упаковка
Ми безкоштовно створимо для вас макет вашого майбутнього набору!
Власне виробництво
Ми займаємось повним циклом виготовлення фотомагнітів: друк, вирізка фотомагнітів потрібного розміру, упакування в подарункові коробочки
Гарантія якості
На виробництві ми використовуємо якісні матеріали та обладнання для виготовлення фотомагнітів. В результаті ви отримуєте якісний виріб, а ми позитивні відгуки
Чудова ідея подарунку
Фотомагніти — чудовий подарунок для рідних, близьких та друзів на будь-яке свято. Приємні спогади зігріватимуть душу кожен день
Фотомагніти для затишку
Повісьте фотомагніти з найяскравішими вашими спогадами на холодильник або прикрасьте ними вашу кімнату. Вони додадуть затишок вашій оселі та радуватимуть вас кожен день



| Основні | |
|---|---|
| Вид | Магніт сувенірний |
| Форма | Нестандартна |
| Матеріал магніту | Вініл |
| Матеріал основи | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 0.7 мм |
- Ціна: 400 ₴



