Дерев'яні пазли для дорослих та дітей Русскій воєнний корабль Фігурні пазли від WortexPuzzle PZL80010S 30x30 см





Дерев'яний пазл “Російський військовий корабель” – один із найпопулярніших сюжетів пазлів в Україні. Ми горді додати цей сюжет до нашої колекції пазлів з дерева!
Ви можете купити дерев'яний пазл із поштовою маркою «Російський військовий корабель» онлайн на нашому сайті. Прямокутний пазл або у формі кола – обирайте форму пазла, яка вам більше подобається. Форма пазла також на вибір: фігурна, стандартна або лабіринт. Лабіринт – це наша новинка! Ця форма пазла складніша, ніж фігурна чи стандартна. Тому процес складання пазла стане ще цікавішим.
Фігурний пазл із дерева для дорослих з маркою стане крутим подарунком. Ви можете купити дерев'яний пазл «Російський військовий корабель» на подарунок для рідних та друзів на свято. Цей пазл зробить ефект ВАУ!
У набір входить:
1. Картонна або дерев'яна коробочка (на вибір)
2. Дерев'яний пазл
3. Бавовняний мішечок для зберігання пазла
4. Листівка-інструкція
5. Клейка плівка (за бажанням). За допомогою клейкої плівки можна скріпити складений пазл та повісити його на стінку як картину
Середній час збірки:
1. 30х30 см (188 деталей) — 1-3 години
2. 40х40 см (316 деталей) — 5-8 годин
3. 50х50 см (508 деталей) — 9-15 годин
Ви можете купити дерев'яний пазл Російський військовий корабель від виробника з доставкою по Україні до діючих відділень. Термін виготовлення – у середньому, 3-х робочих дні.
*Цю ілюстрацію ми використовуємо законно. У нас є комерційна ліцензія на її використання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wortex Woods |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість складових елементів | 500 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тематика | Кораблі, човни |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Розміри | |
| Товщина | 0.4 см |
| Розмір | |
| Розмір | 30х30 см |
- Ціна: 560 ₴




